Aktualności

ZOBACZ CO U NAS NOWEGO

MPK włącza się w propagowanie profilaktycznych badań

13/09/2022

Bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku nowotworów wątroby

Czytaj więcej

Dobiegł końca ostatni etap realizacji projektu unijnego

14/12/2021

Wymiana radiostacji analogowej na cyfrową to ostatni element realizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o. w Tarnowie projektu „Zakup niskoemisyjnych autobusów CNG wraz z dostosowaniem zaplecza technicznego, integracja różnych środków transportu i poprawa jakości obsługi podróżnych, budowa i modernizacja telematycznych systemów zarządzania ruchem w celu usprawnienia poruszania się pojazdów komunikacji miejskiej”.

Czytaj więcej

MPK NA DOROCZNYM PIKNIKU BABIEGO LATA

27/09/2021

W sobotę 25 września 2021 roku na tarnowskich błoniach odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Dzień Babiego Lata”.

Czytaj więcej

MPK inwestuje w bezpieczeństwo

16/04/2021

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w 2018 roku informowało o zakupie czterech defibrylatorów AED dzięki wsparciu funduszu prewencyjnego PZU oraz środków własnych.

Czytaj więcej

TYDZIEŃ KOBIET NA MPETROL!

26/02/2021

TYDZIEŃ KOBIET na Mpetrol!

Czytaj więcej

NOWY SYSTEM ASYSTENT PRZESIADEK

21/01/2021

W tarnowskim MPK został uruchomiony nowy system o nazwie ASYSTENT PRZESIADEK, który poprawia komfort korzystania z autobusów miejskich.

Czytaj więcej

Autobus bajkowo-teatralny

02/12/2020

JEDZIEMY DO PRZEDSZKOLAKÓW BAJKOWO-TEATRALNYM AUTOBUSEM - to zapowiedź kolejnej akcji organizowanej przez tarnowski Teatr we współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym.

Czytaj więcej

Teatralny autobus niepodległościowy

10/11/2020

Solski patriotycznie - ulicami Tarnowa, pod takim hasłem odbędzie się jutro, tj. 11 listopada, świętowanie Odzyskania Niepodległości.

Czytaj więcej

MPK TARNÓW WPROWADZA PŁATNOŚĆ KARTĄ W AUTOBUSACH

27/08/2020

Od 1 września 2020 roku we wszystkich autobusach Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego będzie można dokonać zakupu biletu za pomocą zbliżeniowej karty płatniczej VISA oraz Mastercard.

Czytaj więcej

AUTO GIEŁDA MPK PONOWNIE OTWARTA

15/07/2020

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje, że już w najbliższą niedzielę, tj. 19 lipca br. zostanie ponownie uruchomiona Auto Giełda na terenie zajezdni autobusowej przy ul. Lwowskiej 199 A w Tarnowie.

Czytaj więcej

Prezentacja nowych autobusów i systemów elektronicznych

26/06/2020

Kilkanaście dni temu MPK Tarnów informowało o odbiorze technicznym autobusów SCANIA CNG MIDI w fabryce w Słupsku, natomiast dzisiaj odbyła się oficjalna prezentacja nowych pojazdów, na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej.

Czytaj więcej

MPK włączy klimatyzację w autobusach

24/06/2020

W związku ze stabilizacją epidemiczną w Tuchowie oraz nadejściem upalnych dni od dnia 1.07.2020 r. włączamy klimatyzację przestrzeni pasażerskiej we wszystkich autobusach.

Czytaj więcej

Odbiór techniczny autobusów SCANIA CNG MIDI

04/06/2020

Pod koniec grudnia 2018 roku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne złożyło wniosek o kolejne unijne dofinansowanie zakupu nowych autobusów, pt. „Zakup niskoemisyjnych autobusów CNG wraz z dostosowaniem zaplecza technicznego, integracja różnych środków transportu i poprawa jakości obsługi podróżnych, budowa i modernizacja telematycznych systemów zarządzania ruchem w celu usprawnienia poruszania się pojazdów komunikacji miejskiej”.

Czytaj więcej

Zwiększenie limitu pasażerów w pojazdach komunikacji miejskiej

01/06/2020

Od 1 czerwca br. następuje zwiększenie limitu ilości pasażerów w pojazdach komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej

Klimatyzacja w autobusach MPK wyłączona do odwołania

21/05/2020

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o. o. w Tarnowie informuje, że ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 klimatyzacja w autobusach MPK nie będzie używana do odwołania.

Czytaj więcej

MPK Tarnów wspomaga tarnowskie domy dziecka

18/05/2020

Okres pandemii koronawirusa dotyka nas wszystkich. Jest to trudny czas nie tylko dla wielu małych i dużych firm i przedsiębiorstw, które borykają się z kłopotami finansowymi ale również dla instytucji publicznych, takich jak domy dziecka.

Czytaj więcej

Jeszcze jedna Scania CNG w MPK Tarnów

11/05/2020

Pod koniec 2017 roku Spółka MPK Tarnów otrzymała dofinansowanie unijne projektu pt. „Poprawa jakości komunikacji miejskiej na obszarze działania Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie”.

Czytaj więcej

Lepsze przystosowanie hali napraw do obsługi pojazdów CNG

27/04/2020

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o. o. w Tarnowie, informuje, że zakończył się pierwszy etap realizacji projektu unijnego.

Czytaj więcej

"Miłość to nie słowa - miłość to czyny"

03/04/2020

Miłość to nie słowa – miłość to czyny.

Czytaj więcej

Zaostrzenie ograniczeń z powodu koronawirusa

01/04/2020

Od dziś obowiązują kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa ogłoszone przez premiera Morawieckiego na wczorajszej konferencji prasowej.

Czytaj więcej