Praca

Rozpocznij karierę w MPK

Mechanik i elektromechanik

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o. o. w Tarnowie w prowadzi nabór na stanowisko mechanika i elektromechanika. Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę. Praca wykonywana w różnych godzinach. W związku z możliwością przyuczenia do zawodu nie wymagamy doświadczenia. Przewidujemy również zatrudnienie absolwentów szkól zawodowych i technicznych.

Zadania:

  • naprawy układów mechanicznych i pneumatycznych autobusów
  • obsługa techniczna pojazdów
  • komputerowa diagnostyka pojazdów
  • regeneracja podzespołów
  • samodzielna diagnoza i naprawa pojazdów

Wymagania wobec kandydatów:

  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana kategoria D

Szczegółowych informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu:  14 630 06 20 wew. 101, 134, 136 lub osobiście w Dziale Kadr, Organizacji i BHP, pok. 10 i 12.
Zgłoszenia można wysyłać na adres email: mpk@mpk.tarnow.pl  lub kadry@mpk.tarnow.pl do dnia 29 sierpnia 2023 roku.

Kierowca autobusu

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o. o. w Tarnowie w prowadzi nabór na stanowisko kierowcy autobusu.

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenie z topografii miasta oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • darmowy, wygodny i estetyczny strój kierowcy
  • pracę w nominalnym czasie pracy
  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole

Jako pracownik będziesz:

  • prowadzić nowoczesny, klimatyzowany autobus zgodnie z rozkładem jazdy
  • dbać o bezpieczeństwo swoich pasażerów
  • pracować według wcześniej ustalonego harmonogramu

Dodatkowo zyskujesz:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • pakiet medyczny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • prawo jazdy kategorii D
  • zaświadczenie o niekaralności

Szczegółowych informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu:  14 630 06 20 wew. 101, 117, 134 lub osobiście w Dziale Kadr, Organizacji i BHP, pok. 12 lub 10.

Zgłoszenia można wysyłać na adres email: kadry@mpk.tarnow.pl

INFORMACJA DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRACĘ